Sklep MOTOCAR znajdujący się w samym centrum Płocka oferuje szeroką gamę części zamiennych, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz chemii specjalistycznej i kosmetyków samochodowych pochodzących od najlepszych w branży motoryzacyjnej producentów.

W zależności od Państwa oczekiwań i wymogów proponujemy pełen asortyment – zarówno części oryginalnych jak i zamienników pozwalających na znaczne obniżenie kosztów przy zachowaniu porównywalnej jakości.

Nasza oferta obejmuje:
– Oleje silnikowe
– Oleje przekładniowe
– Smary, oleje przemysłowe
– Płyny chłodnicze
– Płyny eksploatacyjne
– Świece
– Filtry
– Akcesoria
– Kosmetyki i środki czystości

Oferujemy również:
– Żarówki
– Paski
– Wycieraczki
– Klocki, szczęki
– Tarcze, bębny
– Przewody zapłonowe
– Akumulatory
– Części mechaniczne
– Produkty do motocykli

Marka VIVANOL® to nowa linia wysokojakościowych, niemieckich środków smarnych, płynów hydraulicznych oraz chłodniczych.

Nasze produkty spełniają szereg norm oraz specyfikacji i dostępne są w różnorodnych klasach lepkościowych. W ofercie VIVANOL® znajdują się m.in. oleje typu Long Life (wydłużone okresy wymiany), Low SAPS (niskopopiołowe), dedykowane silnikom wysokoprężnym i do pojazdów użytkowych, oleje przekładniowe i hydrauliczne.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem w Polsce niemieckich olejów smarowych firmy WOLVER.

Dzięki temu możemy zaoferować szeroką paletę produktów nawet najbardziej wymagającym klientom.

Naszą ofertę akcesoriów motoryzacyjnych dopełnia chemia samochodowa i materiały eksploatacyjne firmy ZOLLEX, takie jak żarówki, wycieraczki, farby itp.

Dystrybuujemy podzespoły firmy KRONER – marki pochodzenia niemieckiego, która stawia na ścisłą kontrolę parametrów jakościowych i precyzję w każdym detalu.

Wprowadziliśmy także na polski rynek litewską markę MFILTER, która jest producentem niezawodnych filtrów paliwa, oleju, powietrza i kabinowych.

Close Menu